مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی حضوری | مشاوره حقوقی تلفنی

 مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی در عدل آفرینان آرمان

 

مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه حقوقی عدل آفرینان به صورت تلفنی و حضوری می باشد اما با این توضیح که تنها امکان پاسخگویی به یک سوال وجود دارد. این موسسه به شما پیشنهاد می کند که در هر شهری که هستید با موسسات حقوقی همان شهر تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی حضوری با مشاورین حقوقی آقا یا خانم، مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشند و بدیهی است که مشاوره حضوری محاسن بیشتری نسبت به مشاوره تلفنی دارد زیرا به صورت کامل تر و دقیق تر انجام می شود. 

مشاوره حقوقی تلفنی مطمئن

یکی از راه های پیدا کردن مشاور خوب این است که آدرس و مشخصات دفتر مشاوره در سایت مذکور نوشته شده باشد. حتما قبل از اقدام به مشاوره تلفنی سعی کنید صحت مشخصات را بررسی کنید تا با مشاوری مطمئن بتوانید حرف بزنید.

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره خانواده

ازدواج یک تعهد بین دو نفر است که دیدگاه های متفاوتی در مورد مسائل و جوانب زندگی دارند. موفقیت یا طلاق در ازدواج بستگی به این دارد که چگونه به تعدادی از مسائل مهم قبل از آن رسیدگی شود. انتظاراتی که در مورد تصمیمات مالی، روابط جنسی، تولد فرزندان و …. وجود دارد، بسیار مهم است. مطالعات در طول سال ها ثابت کرده است که صحبت در این موارد طی مشاوره حضوری قبل از ازدواج می تواند به طور قابل توجهی بر موفقیت این پیوند عاطفی و پیشگیری از طلاق تاثیر مثبتی بگذارد. 

مشاوره در موسسه حقوقی عدل آفرینان ارمان به دو صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری انجام می شود که می توان اقدام به دریافت مشاوره بابت حل مشکل حقوقی خود نماییم. انتخاب هر یک از این دو روش به مرحله پرونده و نوع مشکل بستگی دارد. هر کدام از این روش ها مزایایی دارند که باید در زمان مقتضی از آنها استفاده نمود.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری

 

اگر برای مشکلات حقوقی خود به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری نیاز دارید می توانید برای مشاوره با یکی از وکلای متخصص ما در مکوسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان تماس بگیرید و با وکیل مخصوص به مشکل حقوقی خود صحبت کنید. شما می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح کنید و راهکار و پاسخ مناسب را از وکیل بگیرید و در صورت اهمیت موضوع و نیاز به بررسی حضوری ، جهت ارزیابی اولیه وقت مشاوره حقوقیتلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری رزرو میکنید. بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حقوقی حضوری با یک وکیل متخصص می باشد. مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان با ایجاد صفحات مجازی و اکانت‌های مختلف اقدام به ارائه خدماتی نظیر پست‌ها و مطالب حقوقی، مشاوره حقوقی و … کرده است. این نوع از مشاوره حقوقی می‌تواند برای سوالات کوتاه و با درجه اهمیت پایین مناسب باشد.

 

مشاوره حقوقی حضوری | مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی با بهترین وکیل

مشاوره حقوقی | مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی با وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

 بیشتر مردم که با یک مشکل حقوقی روبه رو می شوند می خواهند خودشان کار را انجام دهند و در آخر با شکست مواجه می شوند و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارد زیرا با اطلاعات جزئی قانون آشنایی ندارند. مشاوره حقوقی به این افراد کمک می کند تا با انتخاب وکیلی درست به موفقیت در پرونده دست یابند. 

مشاور حقوقی به چه کسی گفته می شود؟

معمولا فارغ التحصیلان رشته حقوق، به جای سردفتری، وکالت و قضاوت، حرفه مشاوره حقوقی را انتخاب می‌کنند! این افراد می‌توانند در سازمان‌ها و شرکت‌ها به عنوان مشاوره حقوقی مشغول به فعالیت شوند و یا در حوزه‌هایی نظیر امور قراردادها، امور دعاوی و امور پژوهشی به دیگران کمک کنند.

افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند برای امور قراردادها و تنظیم قراردادهای خود از مشاوره حقوقی کمک بگیرند تا آنان نکات مهم قراردادها را بررسی و بیان کنند. همچنین آن­ها می‌توانند وظیفه تهیه پیش نویس‌های قراردادها را نیز برعهده بگیرند. در برخی مواقع قراردادها صرفاً امضای مشاوره حقوقی به توافق نهایی می‌رسد. مشاوره حقوقی حضوری | مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی چگونه امور تنظیم قراردادها را انجام می دهد؟

امور مربوط به مشاور حقوقی پیش بینی شروط و ضمانت های عقد در قراردادها، ضرر و خسارات همچنین مسئولیت ها و اختیارات فسخ را برعهده می گیرد و حقوق فرد کارفرما مانند چک ها وسفته های وی را نیز مدیریت می کند. مشاوره حقوقی کاملا بر اساس قوانین عمل کرده و طبق آن عمل می کند.

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

ما در موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان وکلایی متخصص و حرفه ای را گرد هم جمع کرده ایم تا کاربران بتوانند با توجه به نوع پرونده و مشکل حقوقی خود به وکیل حقوقی مورد نظر خود دسترسی یابند. وکلاء علاقمند به فعالیت تخصصی نیز با عضویت در سایت عدل آفرینان آفرینان خدمات حقوقی را ارائه خواهند داد. در وب سایت موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان تلاش شده که در سراسر کشور و حوزه های قضایی مهم وکلاء متخصص را جذب و خدمت رسانی به کاربران را ارائه نمایند.

بعصی از مشاوران حقوقی در حوزه‌هایی تخصصی و خاص مشغول به فعالیت هستند مثل مشاور حقوقی بانک. و یا مشاوران حقوقی که فقط با شرکت ها و سازمان های هنری و ورزشی همکاری می‌کنند

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی حضوری | مشاوره حقوقی تلفنی 

چه زمانی به یک مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حضوری نیاز داریم؟

زمانی که  نیاز به مشاوره حقوقی داریم بستگی به موضوع مورد مشاوره دارد. مثلا ممکن است ما به یک مشاور حقوقی تلفنینیاز نداشته باشیم و تنها در مواردی مانند تنظیم شروط ضمن عقد یا هنگام طلاق و حضانت فرزند به مشاور حقوقی مراجعه نماییم. اما در یک شرکت یا سازمان اداری، با قاطعیت می توان گفت به موازات فعالیت شرکت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری و یک وکیل پایه یک دادگستری حس می شود. بنابراین تشخیص زمان نیاز به مشاوره حقوقی به مورد اختلاف و ابهام بستگی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل دادگستری در تهران در مناطق فرمانیه، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، قلهک و ... آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد. وکلای متعهد موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان در تمامی زمینه های حقوقی شما را بسیار ماهرانه راهنمایی خواهند کرد. هدف از تاسیس موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان رفع مشکلات حقوقی هموطنان گرامی می باشد. 

گروه وکلای عدل افرینان آرمان در تهران با بهره گیری از بهترین وکلا و بهترین مشاوران خدمات مشاوره خود را به صورت تلفنی و حضوری به همشهریان عزیز ارائه می دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان توسط وکلا و مشاورین متخصص انجام می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی عدل آفرینان آرمان دارای تضمین بوده و اگر نتیجه دلخواه حاصل نشود وکیل دیگری به شما مشاوره می دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی در عدل آفرینان آرمان، به صورت تمام وقت انجام می شود.

بعد از دریافت مشاوره حقوقی چه کار کنیم؟

بعد از اینکه با یک مشاور حقوقی مشورت کردید و توضیحات و راهنمایی لازم را دریافت کردید باید بهترین مسیر را انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم با موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان تماس بگیرید و برای قدم بعدی از آنها کمک بگیرید. وکلای حقوقی در موسسه عدل آفرینان آرمان شرایط شما را بررسی می کنند و قدم بعدی را برای شما مشخص خواهند کرد. 

 

مشاوره حقوقی | مشاوره حقوقی تلفنی

مزایای مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی عدل آفرینان:

استفاده از نظرات بهترین وکیل در زمینه حقوقی موردنظر

مشاوره حقوقی تلفنی از سراسر کشور با بهترین وکیل تهران

مشاوره حقوقی برای تمام مردم در تمام نقاط کشور

واگذاری پرونده به بهترین وکیل در حوزه تخصص وی و بهره گیری از مشاوره

امکان اعزام وکیل از تهران به شهرستان برای رسیدگی به پرونده

ارائه مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم کشورهای دیگر

ویژگی های یک مشاوره حقوقی خوب

مشاوره حقوقی خوب مشاوره ای است که در زمینه تخصص وکیل باشد و تمام بعد ها و اشکال حقوقی را در برگیرد و مشاور نباید به دنبال مسائل مالی باشد و بهترین مشاوره را به مراجعه کننده بدهد. در این مشاوره نباید به مسائلی که زیاد مهم نیستند پرداخت و خود پرونده بایستی با دقت بررسی شود. از نظر زمان و هزینه باید بهترین کیفیت را داشته باشد. در مشاوره های حقوقی اغلب احتمال پیروزی پرونده به موکل گفته می شود زیرا موکل  زمان و هزینه ای را صرف پیروزی در پرونده می کند.

تمامی مشاوران ما، وکلای مجرب و پایه یک دادگستری بوده و در صورت لزوم، آمادگی لازم جهت پذیرش وکالت در پرونده شما را در مراجع قضایی دارا بوده و در کمترین زمان ممکن به درخواستهای شما به صورت قانونمند پاسخ می دهند. مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل پایه یک دادگستری در روزهای کاری می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

 

02144850335 - 02144872230

 

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل در تهران

با توجه به شرایط پیش آمده و بیماری کرونا که این روها همه با ان سرو کار دارند این امکان وجود دارد که هموطنان عزیز بدون نیاز به حضور در دفتر وکالت، از طریق شماره های درج شده در سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی با ما در ارتباط باشند. تنها کافیست با شماره های زیر و در ساعات اداری با همکاران ما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت تماس و مشاوره با بهترین وکلای موسسه، در ساعات تعیین شده تماس حاصل فرمایید.  

 از چه کسی مشاوره حقوقی بگیریم؟

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که در رابطه با مشاوره حقوقی، وجود دارد این است که از چه کسی مشاوره حقوقی بگیریم؟ آیا صرفا وکلا می توانند این خدمات را ارائه دهند. یا افراد دیگری نیز در این حوزه وجود دارند که توانایی انجام این کار را دارند.

در حال حاضر، دفاتر وکالت، موسسات حقوقی و گروه‌های مختلفی وجود دارند که خدمات مختلف حقوقی را به مشتریان خود ارائه می دهند. در این نهادها، افراد مختلفی نظیر وکیل، کارشناس حقوقی، قضات بازنشسته و …، مشاوره حقوقی می دهند. شاید بهترین جواب برای این سوال، آن باشد که مهمترین ویژگی کسی که در زمینه موضوع پرونده شما قرار است، مشاوره دهد، در رابطه با آن موضوع به اندازه کافی تجربه و تسلط کافی باشد.

علم حقوق، دارای جنبه‌ها و موضوعات بسیار متنوعی است. یک فرد به سختی می تواند به تمام این موضوعات اشراف کامل داشته باشد. بنابراین، معمولا افرادی که مشاوره می دهند تلاش می کنند که در یک حوزه مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و …. به تسلط مناسب بر روی قوانین و رویه ها دست پیدا کنند. بنابراین، مهمترین ویژگی هایی فردی که قرار است به شما مشاوره حقوقی دهد، عبارت است از:

  • تسلط کافی به موضوع مورد مشاوره
  • رزومه قابل دفاع در مورد تعداد افرادی که به آن‌ها مشاوره حقوقی ارائه داده است.
  • باهوش بودن و نکته بینی و نیز بررسی جزئیات موضوع.
  • امانتدار و دلسوز بودن و ارائه مشاوره به گونه‌ای که مصلحت سنجیده شود.

نکات مهم در زمان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین

  • سن یا جنسیت شخصی که به شما مشاوره حقوقی آنلاین می‌دهد، هیچ تاثیری در کیفیت مشاوره حقوقی ندارد. به عبارت دیگر آن‌چه که در مورد یک مشاور حقوقی آنلاین مهم است، تسلط او به قوانین و تجربه اوست.
  • قبل از دریافت مشاوره حتما در خصوص شخص مشاور یا موسسه مشاوره حقوقی تحقیق کنید. صرف تبلیغات برای اعتماد کافی نیست. شما باید در مورد سوابق مشاوران، میزان رضایت مراجعان قبلی و سایر نکات مهم جستجو کنید و در نهایت برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین، به سراغ مطمئن‌ترین و آگاه‌ترین مشاور بروید. به همین منظور در اولین قدم بهتر است به وکلای پایه یک دادگستری مراجعه کنید زیرا این افراد نسبت به قوانین و رویه قضایی آگاهی کامل دارند و می‌توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.
  • حتما با مشاور خود صادق باشید، جزییات پرونده و تمام مدارک را در اختیار او بگذارید تا او بتواند با بررسی تمام جوانب، بهترین راه‌حل‌ها را به شما ارائه کند.
  • برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاور و وکیل مورد نظر را با توجه به حوزه کاری و تخصص او انتخاب کنید. برای مثال اگر در خصوص ملک سوال حقوقی دارید برای مشاوره به سراغ بهترین وکیل متخصص در زمینه امور ملکی بروید.

اگر فکر می کنید گروه وکلای عدل آفرینان آرمان می تواند در حل مشکلات حقوقی به شما کمک کند می توانید با شماره های تماس که در سایت درج شده تا علاوه بر مشاوره حقوقی ( مشاوره حقوقی تلفنی ، مشاوره حقوقی حضوری) با بهترین وکلا، پرونده حقوقی شما را نیز به عهده گیرند.

جهت دریافت مشاوره حقوقی می انید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02144850335 - 02144872230

آدرس: اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

 

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
118
196
314
314
6488
503152

پیش بینی امروز
2712


طراحی و پشتیبانی توسط