وکیل جنایی

وکیل جنایی

وکیل جنایی | وکیل دعاوی جنایی | سوالات حقوقی جنایی

وکیل جنایی در تهران

اگر به دنبال یک وکیل جنایی خوب هستید یا برای مسائل حقوقی خود به دنبال یک وکیل جنایی حرفه ای هستید می توانید با گروه وکلای عدل آفرینان آرمان در تماس باشید. اگر کسی را می شناسید که به چنین وکیلی نیاز دارد می توانید لینک سایت وکیل جنایی را به او نیز معرفی کنید.

مواردی که در رابطه با دادسرای جنایی به آن توجه کرد؟

هزینه وکیل حقوقی جنایی چقدر است؟

رسیدگی در دادسرا چگونه است؟

حقوق متهم در دادسرا چیست؟

حضور وکیل جنایی در دادسرا چگونه است؟

وکیل دعاوی جنایی به عنوان وکیل مدافع جنایی و کیفری شناخته می شود که از افراد و حتی سازمان هایی که مجرم می باشند دفاع می کند. وکیل جنایی طیف متنوعی از پرونده های جنایی و کیفری را شامل می شود که شامل جنایات و خشونت خانگی، چنایات جنسی، مواد مخدر، سرقت، اختلاس و.... است. 

هزینه وکیل جنایی چقدر است؟ 

به هزینه ای که به منظور کارهایی که وکیل برای به نتیجه رساندن پرونده حقوقی انجام می دهد و میزان آن را تعرفه نامه تعیین می کند حق الوکاله می گویند و در تنظیم قرار دارد با وکیل قید می شود. مطابق با قوانین مالیاتی وکلا باید در وکالت نامه های خود میزان و رقم حق الوکاله خود را که شامل پنج درصد مالیات افزوده می باشد روی وکالت نامه درج کنند.

وکیل دعاوی جنایی

ویژگی های مشاوره حقوقی جنایی:

مهم ترین ویژگی که باعث می شود تا بتوان بهترین وکیل جنایی تهران را تشخیص دهید، اطلاعات به روز و تکاپوی او برای آپدیت کردن خود می باشد. به این نکته توجه کنید که فردی را پیدا کنید که در این زمینه دغدغه مند باشد. 

جسارت و شجاعت وکیل نیز ویژگی بسیار حائز اهمیتی به شمار می آید. به طوری که توانایی استدلال های درست و پاسخ های سریع و به موقع را بروز دهد و با دقت و احتیاط سخن بگوید. استفاده از کلمات، جملات و ترکیبات درست و به جا شانس پیروزی در پرونده را بالا می برد.

به تجربه و تخصص وکیل توجه کنید. آیا پیش از این پرونده ای در این زمینه که مشکل شما نیز هست، موردی را بررسی کرده است؟ با موفقیت همراه بوده یا خیر؟ تجربه حرف اول را می زند. 

وکیل جنایی در جرائم پزشکی

یکی از جنایات ممکن است قتل عمد پدر توسط فرزندان باشد. وکلای جنایی بهترین کسانی هستند که می توانند شما را در این قبیل پرونده ها به صورت اختصاصی یاری کنند. 

 جرم پدرکشی در بسیاری از کشورها عنوان خاصی یافته و مجازات آن تشدید شده است. در حقوق جزای ایران شخصیت مقتول در نوع جرم مؤثر نبوده و مجازات این جرم نیز مانند جنایات عمدی دیگر قصاص است، به علاوه این جنایت دارای اثر حقوقی محرومیت از ارث است تا شاید انگیزه قتل به منظور دستیابی به مال را از میان برداشته و این جرم خطرناک را تقلیل دهد.

به موجب ماده ۸۸۰ قانون مدنی قتل عمد از جمله موانع ارث است. در صورت عدم رضایت اولیا دم قاتل محکوم به قصاص می گردد.

مشاوره حقوقی قتل توسط وکیل

اگر نیاز دارید با یک وکیل قتل صبحت کنید و از کمک او استفاده کنید بهتر است از مشاوره حقوقی قتل ما استفاده کنید و با وکلای مجرب گروه وکلای عدل آفرینان صحبت کنید.

بدون شک گروه وکلای ایران پارس جزو بهترین موسسات در ایران است که به صورت تخصصی به پرونده های قتل می پردازد و شما می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان سوالات حقوقی خود را از وکلای مجرب ما بسپارید و جهت مشاوره حقوقی قتل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید 

 

 وکیل دعاوی جنایی | موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
252
235
1331
1331
8069
371545

پیش بینی امروز
504


طراحی و پشتیبانی توسط