وکیل خانواده

وکیل خانواده | سوالات حقوقی خانواده

بهترین وکیل خانواده | وکیل دعاوی خانواده | سوالات حقوقی خانواده | وکیل خانواده در تهران

 وکیل خانواده

موسسه حقوقی عدل آفرینان در تمام امور حقوقی و به خصوص دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کند و از وکیل خانواده مجرب بهره می گیرد

این روزها با توجه به شرایط بد اقتصادی و فرهنگی کمتر خانواده ای پیدا می شود که به نوعی درگیر پرونده های قضایی نباشد. بدیهی است که همگان تسلط بر قوانین ندارند و مقتضای عقل است که دفاع از حقوق به وکیل خانواده سپرده شود.

اگر برای امور حقوقی خود نیاز به مشاوره های تخصصی بهترین وکیل تهران و وکلای با تجربه دارید( وکیل طلاق، وکیل املاک، وکیل بانکی، وکیل جنایی، وکیل خانواده و...) می توانید با موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان در تماس باشید. در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری باید دقت بالایی داشته باشید چون انتخاب وکیل دادگستری خیلی در روند پرونده تاثیرگذار است. موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان متشکل از بهترین وکیل تهران است که می توانید متناسب با پرونده خود بهترین وکیل در تهران را انتخاب کنید. وکیل در تهران

گروهی از وکلای مجرب پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در تهران با سالها سابقه وکالت حرفه ای در زمینه پرونده های مرتبط با خانواده دور هم جمع شده اند و آماده ی ارائه خدمات تخصصی مثل مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و قبول وکالت در کلیه دعاوی خانوادگی در تهران و سایر کشورها می باشند.

اگر در انتخاب وکیل در دعاوی خانواده سردرگم شده اید می توانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی عدل آفرینان در تماس باشید تا شما را در انتخاب بهترین وکیل تهران یاری کنند. این موسسه با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه به شما تضمین خواهند داد که پرونده های حقوقی شما را در کمترین زمان به نتیجه برسانند. 

 وکیل خانواده | وکیل دعای خانواده | وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران

 بهترین وکیل خانواده

موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان معتقد است که برای بهترین وکیل خانواده باید بهترین موکل بود. وکیل خانواده خوب نیاز به موکل خوب نیز دارد به این صورت که در تمام مراحل دادرسی باید چیزی را که مرتبط به موضوع پرونده می باشد بدون هیچ گونه ملاحظه ای از وکیل خانواده پنهان نکند و برای موفقیت ضمن داشتن حوصله و صبر آنچه حقیقت تمام و کمال است با وکیل خود در میان بگذارد. همانطور که همیشه گفته می شود وکیل محرم اسرار موکل است. مطمئن باشید که اسرار و اطلاعات شما نزد وکیل دعاوی خانواده محفوظ خواهد ماند. فراموش نکنید که پنهان کردن واقعیت از وکیل خانواده در نهایت به پرونده شما آسیب می رساند چه بسا که وکیل با دانستن تمام جزئیات، نحوه اقامه دعوی یا دفاع را تغییر دهد. طول زمان دادرسی از اختیار وکیل خارج است و موکل باید بداند که وکیل نیز مشتاق است هر چه سریع تر پرونده به نتیجه مطلوب برسد. سوالات حقوقی

وكيل دادگستری كسي است كه با داشتن پروانه وكالت و عضويت در يكي از كانون هاي وكلاي دادگستري از طرف اشخاص حقيقي يا حقوقي، دفاع از حقوق موكل و پاسخ به ادعاها و دلايل و ارائه آن ها را در دادسراها و دادگاه ها و ادارات ثبت اسناد و املاك مي پذيرد. بنابراين فقط وكيل دادگستري يا نماينده حقوقي سازمان هاي دولتي يا مدير شركت در چارچوب اختيارات قانوني از سوي شركت يا موسسه مربوطه مي توانند در مراجع قضايي، ثبتي و اداري، از طرف موكل يا شركت يا موسسه يا مركزي كه نمايندگي داده است، حاضر شود. 

وکیل مهریه | تعریف مهریه از زبان وکیل مهریه در عدل آفرینان آرمان:

می توان گفت مهریه به مالی گفته می شود که مرد در زمان عقد به همسر خود می پردازد و یا مکلف است که ان را پرداخت کند. مهریه از بابت اشتغال ذمه زوج دو نوع می باشد از قبیل مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالستطاعه. در عقدنامه عندالمطالبه یا عندالستطاعه بودن مهریه مشخص می شود و زوجین با توافق هم یکی از این دو نوع را انتخاب می کنند.

 

شماره تلفن وکیل خانواده | بهترین وکیل خانواده | وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده | وکیل

وکیل خانواده در تهران | بهترین وکیل خانواده

 

وکیل خانواده در تهران | بهترین وکیل خانواده

وکیل دعاوی خانواده به شخصی گفته می شود که با گذشت سالیان در دادگاه های خانواده رفت و آمد دارد و دعاوی مختلف خانوادگی را پشت سر گذاشته باشد. لازم است بدانید نه تنها یک شخص نا آگاه با راهنمای غلط، که یک وکیل بی تجربه نیز می تواند موکلش را به سوی شکست هدایت کند و فقط اطلاعات حقوقی در محاکم خانواده کافی نیست. وکیل در دعاوی خانواده باید برای دفاع بهتر، دانسته های به روز داشته باشد و در آراء و رویه قضایی کنکاش کند و توامان صاحب علم و تجربه در خصوص حقوق خانواده باشد. و توصیه می شود هرگز به تجربیات ناقص خود و دیگران اعتماد نکنید و کار را به وکیل خانواده مجرب بسپارید. بهترین وکیل خانواده علاوه بر اینکه محرم اسرار موکل است باید به موکلش دید واقع بینانه بدهد. از نا امید کردن و  دادن امید واهی بپرهیزد.

امروزه با توجه به اینکه امور حقوقی پیچیدگی و ظرافت خاصی دارند وکیل مجبور است در زمینه ی مورد نظر تبحر داشته باشد. در زمینه مشکلات خانواده نیز باید به وکیل دعاوی خانواده مراجعه شود زیرا وکیل خانواده با مسائل و امور خاص آشنایی دارد و امکان مشاوره تخصصی در امور خانواده را نیز دارند و می توانند به طور خاص در موضوع خانواده مشاوره دهند. در این خصوص با توجه به قوانین و مقررات از جمله قانون حمایت از خانواده و سایر قوانین مرتبط وکیل خانواده ظرافت و تجربه خاصی باید داشته باشد.

وکیل خانواده باید قبل از اقدام به طرح دعوا و دفاع از حقوق موکل خود، در پی رفع خصومت و برقراری صلح تلاش کند اما از آنجا که وکیل خانواده باید واقع گرا نیز باشد، بناربراین اصولا در پی پیروزی در پرونده است. وکیل نباید الزاما پرونده طلاق را به طلاق ختم کند، گاهی پیروزی وکیل خانواده شکست در پرونده است البته شکستی که نتیجه اش ایجاد تفاهم و صلح میان میان طرفین باشد.

بهترین وکیل خانواده در تهران | وکیل دعاوی خانواده | وکیل برای خانواده

وکیل دعاوی خانواده در تهران

 شاید این مطلب برای شما جالب باشد: مهریه در چه صورت به زن تعلق نمی گیرد؟

آیا برای کارهای حقوقی خود به وکیل خانواده نیاز دارید؟

برای مسایل حقوقی خود می توانید از مشاور حقوقی کمک بگیرید. او شما را راهنمایی می کند و مراقب است که حقوق شما رعایت شود.

زمانی که از وکیل کمک می گیرید بهتر است این موضوع را مشخص کنید که وکیل مورد نظر در موضوعی که شما به خاطر آن تقاضای کمک می کنید تخصص داشته باشد. تمام اشخاصی که برای انجام امور حقوقی کمک ارائه می کنند لزوماً متخصص نیستند.

شاید مشکل حقوقی شما به قدری پیچیده باشد که شما نتوانید از پس آن برآیید که در این موارد داشتن شماره تلفن یک وکیل حقوقی و یا شماره تلفن وکیل خانواده می تواند به شما کمک کند و چنانچه موضوع به قدری سخت و پیچیده شد و نیاز به وکیل پیدا کردید، وکیل می تواند در دادگاه برای شما طرح دعوا کند و از حق شما دفاع کند. 

وکیل خانواده | رابطه زوجیت در بین زن و مرد چه زمانی شروع می شود؟

به محض اینکه نکاح به انجام شود، روابط زوجیت بین زن و مرد ایجاد می شود و حقوق و تکالیف زوجین در مقابل همدیگر برقرار می شود و در عقد دائم نیز نفقه زن به عهده شوهر است.

وکیل خانواده | بهترین وکیل خانواده | وکیل دعاوی خانواده

 وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران | وکیل خانواده | وکیل دادگستری

تعریف وکیل و وکالت

وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام کاری نایب خود قرار می دهد. نوعی وکالت که امروزه بسیار رایج می باشد وکالت عقد است و نیاز به ایجاد موکل و قبول وکیل دارد.

وکیل مطلق: امری است که به موجب آن شخصی را به عنوان وکیل برای تمام امور خود انتخاب می کنند. 

وکیل مقید: امری است که به موجب آن مورد وکالت مشخص است و وکیل باید در همان مورد مشخص عمل نماید.

وکیل خانواده در تهران | وکیل دعاوی خانواده | وکیل خانواده

وکیل خانواده

  شماره تماس بهترین وکیل خانواده در تهران

 02122894819 - 02126702518

 

وکیل خانواده | وکیل دادگستری | وکیل خانواده در تهران

وكيل به شخصی اطلاق می شود كه به جاي موكل كارهايي را كه خود موكل اهلیت انجام آنها را دارد را بر عهده می گیرد. اگر وكالت با سند عادي و يا سند رسمی داده شود، براي انجام امور اداري يا انجام معاملات قابل استفاده است. اما با وكالت تنظيمي در دفاتر اسناد رسمي نمي توان از جانب شخص حقيقي يا حقوقي به طور مستقيم به دادسراها و دادگاه ها مراجعه و موضوع وكالت را انجام داد. اما می توان در وکالت رسمی حق انتخاب وکیل دادگستری را هم گنجاند.

وظایف وکیل خانواده چیست؟

 1. مهم ترین وظایف وکیل خانوادگی تلاش برای تحقق عدالت و رعایت اصول اخلاقی و تمامی اقدامات لازم به منظور پیروزی در پرونده.
 2. دفاع از حقوق موکل
 3. پیگیری پرونده وگزارش اطلاعات  پرونده به موکل. وکیل خانواده باید پس از قبول پرونده ، در فرصت زمانی معقول و منطقی به سوالات موکل خود در زمینه پرونده پاسخ دهد و روال کار و رای دادگاه را برای موکل تشریح نماید.
 4. حفظ اسرار موکل  : وکیل دادگستری موظف به حفظ اسرار مربوط به موکل خود بوده و باید از تبانی با طرف مقابل پرونده خودداری کند. قابل اعتماد بودن وکیل و داشتن انصاف و رفتار صحیح در قبال موکل از دیگر تعهدات وکیل خانواده می باشد .
 5. حضور در دادگاه به عنوان نماینده موکل خود و دفاع از آنها
 6. ارائه مشاوره حقوقی خانواده تخصصی با توجه به شرایط موکل خود و تلاش برای صلح و مدارا میان زوجین بایستی ایفا نماید، مثلاً با توضیح کامل و تفهیم شروط ضمن عقد ازدواج، تعهدات، حقوق و تکالیف طرفین را برای آنان شفاف سازی نماید و از این طریق مانع بروز اتفاقات ناخوشایند و اختلافات را در آینده گردد.

 

وکیل خانواده در تهران | بهترین وکیل خانواده | وکیل طلاق در تهران 

 وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران | بهترین وکیل خانواده

وکیل خانواده کیست؟

وکیل دعاوی خانواده به کسی گفته می شود که در کلیه دعاوی خانواده از جمله طلاق، طلاق غیابی، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، حضانت و ...  می تواند اقامه دعوا نماید.

امروزه به دلیل پیچیده بودن دعاوی خانواده و تصویب قوانین جدید حمایت از خانواده در تمامی دعاوی مذکور حضور وکیل خانواده مجرب و حرفه ای و آگاه به تمام قوانین لازم و ضروری است.

وکیل خانواده باید برای دفاع بهتر از موکل خود دانسته های به روز داشته باشد و در جریان رویه قضایی کنکاش کند و صاحل علم و تجربه در رابطه با حقوق خانواده باشد. همچنین توصیه می شود که هرگز به تجربیات ناقص و پراکنده دیگران اعتماد نکنید و کار خود را به یک وکیل خانواده مجرب بسپارید. بهترین وکیل خانواده علاوه بر اینکه محرم اسرار موکل خود می باشد بلکه به موکل خود دید واقع بینانه بدهد و از نا امید کردن و امید واهی بپرهیزید. 

بهترین وکیل خانواده | وکیل خانواده در تهران | وکیل برای دعاوی خانواده 

وکیل خانواده در تهران

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانواده در تهران

وکیل دادگستری:

وکیل دادگستری به کسی گفته می شود که به موجب قوانین، مجاز به انجام وکالت در دادگاه نسبت به موکلینی که به او وکالت داده اند می باشد. اشخاصی که مجاز به وکالت در دادگستری می باشند با توجه به حدود صلاحیت انجام وکالت در پرونده ها، به کارآموز وکالت پایه یک و پایه دو تقسیم می شوند.

وکیل خانواده | اثبات زوجیت در ازدواج موقت:

روش های اثبات زوجیت به طور کلی مانند سایر اثبات ها می باشد. کمک گرفتن از یک وکیل خانواده در روند خوب و نتیجه مناسب برای این دعوا بسیار موثر خواهد بود. می توان به موارد زیر برای اثبات زوجیت اشاره کرد:

اقرار: اقرار مرد به اینکه همسر زن می باشد برای اثبات زوجیت کافیست.

اسناد کتبی: اسناد کتبی شامل سندی است که در ابتدای ازدواج موقت تنظیم می شود.

شهادت: شهادت توسط شاهدین واجد شرایط که می توانند برای اثبات زوجیت در عقد موقت شهادت دهند

قسم: قسم نیز در اثبات زوجیت کاربرد دارد. در اینگونه موارد مرد قسم میخورد که با زن رابطه ای ندارد. 

وکیل دعاوی خانواده در تهران | بهترین وکیل خانواده در تهران

 وکیل دعاوی خانواده

وکیل دعاوی خانواده در تهران

 

وکیل خانواده در امور مروبط به نفقه:

نفقه یکی تز مهم ترین حقوق مالی مربوط به زوجه است که در دو شرط وجود دارد: دائمی بودن عقد و تمکین کامل و یا عدم نشور زن. نفقه شامل: پوشاک، خوراک، مسکن] هزینه های درمان و .. می باشد. در مواقعی که زوج از پرداخت نفقه خودداری کند زوجه می تواند با مراجعه به دادگاه، دادخواست مطالبه نفقه را داشته باشد تا میزان نفقه از طرف کارشناس مشخص شود و زوج به پرداخت نفقه محکوم شود. همچنین زوجه می تواند به دلیل ترک انفاق زوج، از او شکایت کیفری کند و می تواند از یک وکیل خانواده کمک بگیرد.

از مهمترین دعاوی خانوادگی، پرونده های طلاق است چه طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و یا طلاق از طرف زن، که همانطور که برای همه آشکار است در شرع مقدس و قانون، طلاق به دست زوج است. گرفتن طلاق از جانب زن، دعوای کاملا فنی و دشوار محسوب می شود. بهترین وکیل خانواده و وکیل طلاق می تواند سیر طلاق را با توجه به علم و تجربه و آشنایی با رویه دادگاه برای شما همراه کند. 

وضعیت نفقه فرزندان

نفقه فرزندان مشترک بر عهده پدر خانواده می باشد و تمام مخارج زندگی فرزندان از جمله خوراک، پوشاک و خانه و هزینه های مربوط به تحصیل و تفریح را باید زوج پرداخت کند و زوجه هیچ وظیفه ای در قبال نفقه فرزندان ندارد. چه در دوران زندگی مشترک و چه در زمان طلاق زوج باید نفقه فرزندان را بدهد.

مقدار نفقه فرزندان

چیزی به نام مقدار نفقه به هیچ عنوان در قانون نیامده است و اینکه به پسر و یا دختر چقدر نفقه تعلق میگیرد بر اساس مخارج خوراک و پوشاک و هزینه های تحصیلات و  میباشد که کارشناس دادگاه میزان آنرا تعیین میکند.

به طور مثال موردی بوده است که  دادگاه به وسیله کارشناس برای یک پسر 5 ساله ماهیانه مبلغ دویست هزار تومان نفقه تعیین کرده است و در موردی دیگر برای یک فرزند دختر 7 ساله دویست و پنجاه هزار تومان نفقه تعیین کرده است.

نفقه در دوران عقد

با توجه به اختیار حق حبسی که قانون گذار به زن داده است، زوجه می تواند بعد از عقد دائم از ایفای وظایف زناشویی و تمکین عام و خاص خود امتناع نماید تا کلیه مهریه خود را دریافت نماید و در این صورت عدم تمکین زوجه مانع دریافت نفقه نمی باشد و زوجه ناشزه به حساب نمی آید. اما اگر زوجه مهریه مشخصی نداشته باشد و یا در صورتی که زوجه تمکین نماید دیگر حق حبس نداشته و باید به وظایف زوجیت خود ادامه دهد تا مستحق دریافت نفقه باشد.

مهریه 

مهریه از حقوق زن می باشد که بعد از عقد زوجین باید توسط مرد به زن پرداخت شود. با این وجود مهریه از ارکان عقد محسوب نمی شود و می تواند تعیین نگردد و در صحت عقد خللی ایجاد نمی کند، ولی در صورت تعیین کردن آن زن هر زمانی بخواهد می تواند آن را از شوهر خود مطالبه کند. در صورت امتناع از پرداخت آن زن می تواند با مراجعه به محاکم قضایی مهریه خود را طلب کند. 

وکیل برای دعاوی خانواده | وکیل خانواده در تهران | بهترین وکیل خانواده

وکیل دعاوی خانواده

تماس با بهترین وکیل خانواده در تهران:  02144872230

جرائم مرتبط با دعاوی خانواده

نقض حقوق و تکالیفی که اعضای خانواده در برابر یکدیگر بر عهده دارند، گاهی باعث ایجاد مسئولیت کیفری برای آنها نیز می گردد. اعمالی که از جانب زوجین بر علیه یکدیگر ارتکاب می یابد و برای آن اعمال در فانون، مجازات تعیین شده است، جرم خانواداگی محسوب می شود. بهترین وکیل خانوده علاوه بر تسلط بر جنبه حقوقی دعاوی خانواده، بر جنبه عمومی و کیفری آن نیز تسلط دارد. این جنبه شامل جرائم و مجازات ها می گردد. این دو جنبه از دعاوی خانواده از یکدیگر قابل تفکیک نیستند.

آگاهی از جنبه کیفری دعاوی خانواده که جرم و مجازات در روابط زوجین می باشد، گاهی موجب تغییر اساسی در تصمیم گیری و رفتار افراد می گردد.

بسیاری از جنبه های کیفری در دعاوی خانواده که برای آنها جرم تعریف شده است و مجازات دارد عبارتند از: ترک انفاق، امتناع از انجام تکالیف حضانت، انکار یا ادعای زوجیت، فرار از دین، فریب در ازدواج یا تدلیس و... .

طلاق از شوهر معتاد:

اگر مرد به مواد مخدر و مشروبات الکی معتاد باشد و حاضر به ترک آن نباشد یا از نظر پزشک متخصص، ترک دادن او دیگر ممکن نباشد، زن می تواند درخواست طلاق دهد. جهت داشتن هذر گونه سوالی از وکیل خانواده در این زمینه می توانید با شماره تلفن وکیل تماس گرفته و سوال از وکیل خانواده را مطرح کرده و با او در ارتباط باشید. 

وکیل برای دعاوی خانواده در تهران | وکیل خانواده متخصص | بهترین وکیل خانواده

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران

آیا زن می تواند بعد از طلاق جهیزیه خود را دریافت کند؟

از جمله مسائل حقوقی خانواده در زنان در بعد از طلاق با ان روبه رو هستند موضوع بازستاندن جهیزیه است. به این معنی که مرد نمی تواند جهیزیه زن را بفروشد زیرا زن مالک جهیزیه است.

برای این که کار بازپس گرفتن جهیزیه در مسائل حقوقی خانواده که در آینده پیش می آید به دختران توصیه می شود که در همان ابتدا سیاهه ای را از جهیزیه تهیه کنند و آن را به امضای زوج و دو نفر از شاهدان برسانند. اگر این سیاهه توسط افراد یادشده امضا نشود اعتبار خاصی نخواهد داشت.

حق مشاوره وکیل خانواده در عدل آفرینان آرمان چگونه است؟

در رابطه با هزینه وکیل خانواده و پرداخت حق مشاوره او، نمی‌توان به صورت دقیق صحبت کرد و این مسئله به نوع دعوا، شرایط پرونده مدنظر و همچنین وکیل بستگی دارد. وکیل خانواده بر اساس اقداماتی که باید در رابطه با پرونده انجام دهد مبلغی را به شما پیشنهاد می‌کند و شما باید در این مورد با او به توافق برسید.

برای مثال ممکن است هزینه مشاوره وکیل طلاق توافقی با یک پرونده حق حضانت متفاوت باشد و وکیل آن را پیشنهاد کند. به هر حال برای آگاهی کامل باید حتما با یک وکیل خانواده صحبت کنید.

برای اطلاع از هزینه‌های وکیل خانواده و یا ذیگر وکلا با دفتر وکلای عدل آفرینان آرمان و حامیان عدالت در تماس باشید.

وکیل در دعاوی خانواده | بهترین وکیل خانواده | وکیل دعاوی خانواده در تهران

 وکیل خانواده

بهترین وکیل خانواده در تهران

 سوالات حقوقی خانواده:

 • آیا طلاق از طرف خانم به راحتی انجام می شود؟

در صورتی که خانم یکی از شرایط 12گانه را داشته باشد مرد خود شخصا یا با انتخاب یک وکیل دعاوی خانواده به دادگاه مراجعه می کند و بعد از تایید آن، درخواست طلاق می دهد. 

 • طلاق ازطرف مرد به چه صورت انجام می شود؟

حق مراجعه و بازگشت برای مرد در نظر گرفته شده و مرد می تواند به این دلیل که طلاق رجعی ( به این معنی که مرد حق مراجعه به همسر را در زمان عده بدون نیاز به تشریفات دارد ) است در زمان عده بدون نیاز به تشریفات به خانم مراجعه کند. 

 • آیا در صورت باردار بودن زوجه طلاق جاری می شود یا خیر؟

در صورتی که زوجه باردار باشد، دادخواست طلاق از سمت زوج قابل قبول است و طلاق جاری می شود. نفقه زن در دوران بارداری و نفقه فرزند تا زمانی که با زوجه زندگی می کند از سوی زوج باید پرداخت گردد.

 •  میزان تعرفه و حق الوکاله وکیل خانواده چقدر است؟

حق الوکاله وکیل بر اساس تعرفه مشخص می شود و بستگی به نوع  پرونده دارد و کاملا توافقی و حقوقی می باشد.

 • فریب در ازدواج چیست؟

زن و مرد هنگام ازدواج باید با هم دیگر صادق باشند و در خصوص درآمد و سایر موارد دروغ نگویند. در صورتی که اثبات شود که یکی قصد فریب دادن را داشته طرف مقابل می تواند ازدواج را فسخ کرد. مجازات این گونه جرایم  زندان و حبس می باشد.

 • شرط تصنیف دارایی چیست؟

از شروط ضمن عقد بندی در مورد دارایی مرد وجود دارد که در صورت طلاق همسر خود نصف دارایی خود را به زوجه پرداخت نماید. در صورت امضای این بند توسط زوج، در صورتی که دلایل طلاق تخلفات زن از وظایف زناشویی نباشد، نصف دارایی که مرد پس از عقد به دست آورده است به زوجه پرداخت می شود.


 

 

وکیل خانواده در تهران | عدل آفرینان آرمان

 

 

 

 

 

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

 • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

Warning: Division by zero in /home/adlafar4/domains/adlafarinanarman.com/public_html/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
82
196
278
278
6488
503116

پیش بینی امروز
INF


طراحی و پشتیبانی توسط