وکیل مواد مخدر

  وکیل مواد مخدر

  وکیل مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر | سوالات حقوقی مواد مخدر

 وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر

 پرونده های مرتبط به مواد مخدر بسیار سخت هستند و نیاز به یک وکیل مواد مخدر بسیار مجرب و حرفه ای در این زمینه دارد.  تعداد وکیل مواد مخدر در ایران که در این زمینه با تجربه و متخصص باشند بسیار کم است.

قوانین مرتبط با مجازات حمل، مصرف و قاچاق مواد مخدر دارای مواد و تبصره های گوناگونی است. اگر دارای پرونده مواد مخدر هستید، پیشنهاد می کنیم حتما با وکیل مواد مخدر مجرب و حرفه ای، مشورت نمایید تا حق و حقوق شما ضایع نگردد.

به دلیل اهمیت موضوع خرید و فروش و حمل مواد مخدر دادگاه ویژه ای به نام دادگاه انقلاب و وکیل مواد مخدر به پرونده‌های مواد مخدر رسیدگی می‌کند.

اختصاص دادگاه ویژه برای مواد مخدر به تنهایی بیانگر اهمیت پرونده‌های حقوقی مواد مخدر می‌باشد. بر اساس قانون، مجازات کسانی که به کار خرید، فروش، تولید و حمل مواد مخدر مشغول هستند حبس‌های طولانی مدت و یا اعدام است. ایران از معدود کشورهایی است که برای مجرمان مواد مخدر مجازات اعدام صادر می‌کند. وکیل مواد مخدر

انواع جرایم مربوط به مواد مخدر

 1. صادر یا وارد کردن مواد مخدر یا انواع داروهای روان گردان
 2. ساخت و تولید انواد مواد مخدر  و داروهای اعتیادآور که این گونه مواد از ترکیبات شیمیایی خاص یا محصولات گیاهی و طبیعی خاصی بدست می آیند. اقدام و انجام مراحلی که به تولید مواد اعتیادآور منجر شود جرم محسوب خواهد شد.
 3. حمل و جابه‌جایی یعنی هرگونه نقل و انتقال مواد به وسیله مجرم یا به واسطه او.
 4.  نگهداری یا پنهان کردن مواد مخدر نزد شخص یا در محلی مشخص.
 5.  خرید و فروش داروهای روان گردان و مواد مخدر.
 6. قرار دادن مواد مخدر در معرض فروش  که این جرم یک قدم بالاتر از نگهداری و یک قدم پایین تر از فروش است.
 7.  توزیع هرگونه مواد و داروهای روان گردان، در صورتی که مجرم در قبال انتقال مواد به افراد دیگر وجهی دریافت نکند جرم او توزیع خواهد بود.
 8. استفاده و اعتیاد به مواد مخدر به صورت انجام هر گونه عملی که موجب ورود مواد مخدر به داخل بدن فرد شود.

 بهترین وکیل مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر | وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل دعاوی مواد مخدر

 وکیل مواد مخدر در تهران

مواد مخدر چیست؟

مواد مخدر به هر ماده خالص یا ترکیب شده ای اطلاق می شود که باعث اعتیاد و وابستگی افراد می شود

تأثیر  موادمخدر بر سیستم عصبی و سایر سیستم های بدن بسیار مهلک و مخرب است و در صورتی که فرد معتاد به شکل مرتب و مداوم از آنها  استفاده نکند دچار درد، تنش های شدید عصبی، اختلال در دستگاه گوارش و … می گردد.

بدیهی است باتوجه به آثار زیانبار موادمخدر بر روی بدن انسان تقریبا در همه کشورها تولید، نگهداری و فروش ماده مخدر خلاف قانون و جرم محسوب می‌شود.

مواد مخدر با توجه به شیوه مصرف و تأثیر آن در فرد معتاد نیز دسته بندی می شود. وکیل مواد مخدر

نقش بهترین وکیل مواد مخدر در دادگاه

آیا واقعا لازم است در رابطه با پرونده های کیفری مربوط به مواد مخدر از بهترین وکیل مواد مخدر تهران کمک بگیریم و آیا می دانید ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر تهران چیست؟ این نکته را به یاد داشته باشید که مواد مخدر از جمله جرایمی است که نظم و آسایش مردم را به خطر می اندازد و قانون گذار برای مجازات این گونه متهمین تاکید ویژه ای داشته است. بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری متهم برای بعضی جرایم متهم را ملزم به تعیین وکیل می کند.

وکیل مواد مخدر در تهران | بهترین وکیل مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر

 وکیل مواد مخدر در تهران

شماره تماس وکیل در تهران

پرونده‌های مواد مخدر به پرونده‌های مهم و کلان و پرونده‌های خرد تقسیم می‌شود که هر دو نوع آن دارای حساسیت بسیار زیاد است.به جهت انگیزه‌های مالی، معمولاً اکثر وکلا چنین پرونده‌هایی را قبول می‌کنند.

تعداد وکلای متخصص در حوزه مواد مخدر در کل کشور، کمتر از صد نفر است! لذا توصیه می‌شود که در مورد پرونده‌های حساس این چنینی پیگیری امور را به وکیل مواد مخدر متخصص و با تجربه بسپارید.  موسسه حقوقی عدل افرینان آرمان، شامل بهترین وکیل مواد مخدر، بهترین وکیل تهران و قضات بازنشسته در پرونده‌های این حوزه یاری‌گر شما خواهند بود.

 بهره بردن از یک وکیل مواد مخدر چه مزایایی دارد؟

یک وکیل مواد مخدر با تجربه و تخصص خود می تواند در صورتی که فرد متهم بدون سابقه باشد بی گناهی وی را ثابت کند یا موجب تخفیف در مجازات وی شود. همچنین باعث کاهش مجازات حبس یا مجازات نقدی متهم شود. از دیگر مزایای بهره بردن از وکیل مواد مخدر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سعی در تعلیق حکم مجازات
 • در مرحله تجدید نظر یا مرحله فرجام خواهی باعث تبرئه متهم شود (در کلیه محاکم مانند دادگاه های بدوی)
 • می تواند در مرحله اعاده دادرسی تمام تلاش را برای قبول در دیوان عالی کشور انجام دهد
 • برای عفو رهبری تلاش کند

وکیل برای دعاوی مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر در تهران | وکیل مواد مخدر

,وکیل مواد مخدر

شماره تلفن بهترین وکیل مواد مخدر:

موارد مجازات مواد مخدر:

 • کشت خشخاش و کشت شاهدانه اگر به منظور تهیه مواد مخدر باشد.
 • وارد و صادر کردن و تولید کردن انواع مواد مخدر برای
 • مکانی به منظور تهیه و یا نگهداری مواد مخدر ایجاد شود
 • ابزار ها و ادوات برای تولید مواد مخدر تهیه شود
 • فروش مواد مخدر و توزیع و پخش آن و استعمال آن
 • فراری دادن مجرمان 

برای هر کدام از این ها مجازات به شرح زیر است:

 • بار اول دستگیری جریمه نقدی تا ده میلیون ریال  
 • برای بار دوم جریمه نقدی تا پنجاه میلیون ریال و چند ضربه شلاق
 • بار سوم تا صد میلیون ریال جریمه نقدی و هفتاد ضربه شلاق همچنین 2 تا 3 سال حبس
 • بار چهارم اعدام

وکیل مواد مخدر چگونه از موکل دفاع می نماید؟

بهتر است در ابتدا بدانید در عمل و در رویه محاکم دو نوع دفاع وجود دارد. اول اینکه دفاع شفاهی که در روز جلسه رسیدگی دادگاه نزد قاضی شعبه ارائه می گردد. دوم اینکه، دفاع کتبی می باشد که در قالب تنظیم لایحه دفاعیه تقدیم دادگاه می گردد. هر دونوع دفاع نیاز به دانش و تخصص دارد. وکیل مواد مخدر باید بتواند با ارائه دفاع شفاهی به نحو احسن ذهن مقام رسیدگی کننده را به واقع و حقیقت رهنمون سازد. همچنین با تقدیم لایحه دفاعیه از موکل، نکات قانونی و ضروری را کتبا به محکمه ارائه نماید.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران | وکیل برای دعاوی مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر در تهران

دفاع وکیل مواد مخدر از متهم

پرونده‌های مواد مخدر به پرونده های مهم کلان و پرونده های خرد تقسیم می شود که هر دو نوع آن حساسیت بسیار زیادی دارد. به جهت انگیزه های مالی، معمولاً بیشتر وکلا چنین پرونده هایی را قبول می کنند.

تعداد وکلای متخصص در این حوزه در کل کشور، کمتر از صد نفر است. به همین خاطر اکیداً توصیه می شود که در رابطه با پرونده‌های حساس این چنینی پیگیری امور را به وکیل مواد مخدر متخصص و با تجربه بسپارید. تیم تخصصی وکلای مواد مخدر دفتر وکلای عدل آفرینان آرمان، شامل وکلای پایه یک دادگستری تهران، اساتید دانشگاه و قضات بازنشسته در پرونده‌های این حوزه یاری‌گر شما خواهند بود.

مجازات کشت مواد مخدر چیست؟

بر اساس ماده 2 قانون مبارزه با مواد مخدر هرکس مبادرت به کشت مواد مخدر یا روانگردان صنعتی غیر دارویی کند علاوه بر عملیات پاکسازی و از بین بردن مورد کشت شده، مرتکب نیز به فراخور میزان کشتی که انجام داده است، مجازات خواهد شد که مجازات فرد خاطی به شرح ذیل می باشد:

الف) مطابق بررسی های لازم در مورد سوء پیشینه فرد خاطی چنانچه وی برای بار اول مرتکب جرم مزبور شده باشد به ده تا صد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم خواهد شد.

ب) اگر متهم برای بار دوم مرتکب جرم مزبور شده باشد به جریمه نقدی پنجاه تا پانصد میلیون ریال، و سی تا هفتاد ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

ج) در صورتی که وی برای بار سوم برای انجام عمل ارتکابی اقدام نموده باشد به جریمه نقدی صد میلیون تا یک میلیارد، یک تا هفتاد ضربه شلاق و دو تا پنج سال حبس محکوم خواهد شد.

د) چنانچه برای دادگاه محرز گردد که فرد خاطی برای بار چهارم مرتکب جرم کشت مواد مخدر شده است بنابر قانون وی به حکم اعدام محکوم خواهد شد.

وکیل دعاوی مواد مخدر | بهترین وکیل مواد مخدر | وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل مواد مخدر از نگاه بین المللی

نکته مهمی که در مورد این افیون و وکیل مواد مخدر وجود دارد این است که به طور کلی از نظر اجتماعی و قانونی مواد مخدر یک جرم جهانی و بین المللی به حساب می آید و در غالب کشورهای دنیا به عنوان یک جرم شناخته شده است.

از طرف دیگر مواد مخدر معمولا محدود به یک کشور یا منطقه خاص نیست و به شکل قاچاق از یک منطقه به مناطق دیگر جهان برده می شود، بنابراین عملا پای قوانین بین المللی و قوانین دیگر کشورها در مورد مواد مخدر به میان می آید. از این رو از وکیل مواد مخدر این انتظار می رود که علاوه بر تسلط در قوانین داخلی ایران، قوانین بین المللی مربوط به مواد مخدر را به خوبی بداند و بر آن تسلط کامل داشته باشد.

نکته مهم دیگر این است که مواد مخدر از مهمترین و بحث برانگیز ترین جرائم در ایران و جهان است. از این رو قوانین مربوط به آن معمولا در فواصل زمانی کوتاه به روزرسانی می شود. بنابراین یک وکیل مواد مخدر مجرب و متخصص باید بتواند خودش را همیشه به روز نگه دارد و بر اساس آخرین تغییرات قوانین داخلی یا خارجی اقدامات لازم را انجام دهد.

راه اندازی محل استعمال مواد مخدر چه مجازاتی خواهد داشت؟

راه اندازی یک مکان برای استعمال مواد مخدر یکی از مصادیق جرایم مواد مخدر می باشد. قانونگذار مجازات سختی برای این جرم را در نظر گرفته است. راه اندازی این محل علاوه بر اینکه موجب تسهیل استعمال خواهد شد به نوعی مصرف مواد را هم ترویج می نماید.

در حال حاضر در بسیاری از مغازه های فروش قهوه و سرو نوشیدنی گرم استعمال مواد مخدر رواج دارد. در صورت کشف جرم صاحب محل برای مرتبه اول به حبس 3 تا 15 سال محکوم می شود. برای مرتبه دوم شخص اعدام می گردد. همانطور که ملاحظه می شود مجازات این جرم سنگین می باشد و برای پیگیری چنین پرونده هایی باید به وکیل مواد مخدر مراجعه کنند.

کسانی که محل را به شخص دیگری اجاره می دهند و از ارتکاب جرم آگاه هستند یا در سود حاصله شریک می باشند بر اساس اداره کننده محل با ایشان برخورد خواهد شد.

وکیل مواد مخدر را کجا می توانیم پیدا کنیم؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک وکیل مواد مخدر متخصص و حرفه ای می گردید اما نمی دانید که باید به کجا مراجعه کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که از دفتر وکلای عدل آفرینان آرمان و حامیان عدالت کمک بگیرید. دفتر وکلای عدل آفرینان از مجموعه افراد متخصص و حرفه ای تشکیل شده است که دارای سابقه طولانی مدت در وکالت پرونده های مواد مخدر می باشند و می توانند شما را در این زمینه کمک کنند.

 

وکیل مواد مخدر | موسسه حقوقی عدل افرینان آرمان

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

 • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
98
193
291
291
7631
527293

پیش بینی امروز
336


طراحی و پشتیبانی توسط