وکیل سرمایه گذاری

وکیل سرمایه گذاری

وکیل سرمایه گذاری | وکیل املاک | سوالات حقوقی

وکیل سرمایه گذایر در تهران

 

معرفی وکیل سرمایه گذاری:

در مطالعات اقتصادی، سرمایه گذاری همواره به عنوان یک متغیر روند و محرک اقتصادی مطرح بوده و ماهیت پویای آن باعث شده که در دوره های متفاوت، مفهوم آن دچار تغییر و دگرگونی شود. سرمایه گذاری از مباحثی است که همواره در توسعه ی اقتصادی کشورها مطرح بوده و هنگام اتخاذ راهبردها و سیاست های توسعه ای مورد توجه قرار گرفته است. همچنین به عنوان یک متغیر اقتصادی بر متغیر تولید اثرگذار است. زیرا به عنوان بستر مناسبی برای رشد و توسعه ی اقتصادی، منابع مالی مورد نیاز را برای گسترش تولید فراهم کرده و افزایش امکانات تولید را درپی خواهد داشت.

سرمایه‌گذاری بین المللی ازعوامل عمده پیوند نظام اقتصادی و اقتصاد داخلی کشورها و خصوصاً سبب ارتباط اقتصاد کشورهای در حال توسعه و یا در حال رشد با اقتصاد کشورهای توسعه یافته و اقتصاد جهانی می‌باشد، در سرمایه‌گذاری بین المللی با انتقال مستقیم یا غیر مستقیم سرمایه وتکنولوژی و تخصص و مدیریت، زمینه حضوراین قبیل کشورهای سرمایه‌پذیر و در حال پیشرفت در اقتصاد و تجارت جهانی تقویت می‌گردد.‏ از طرف دیگر، سرمایه گذاری داخلی به عنوان نیروی محرکه ی رشد اقتصادی یک کشور و لازمه ی نیل به توسعه ی اقتصادی و اجتماعی است. افزایش سرمایه گذاری داخلی منجر به افزایش تولید، افزایش ارزش افزوده، افزایش درآمد، افزایش رفاه، افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و کاهش فقر در کشورها می شود. لذا به منظور سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشور ایران، سرمایه گذاران نیازمند به یک وکیل سرمایه گذاری داخلی و بین المللی با تجربه می باشند تا بتوانند با سرمایه گذاری در بخش های مختلف در کشور ایران، سود و منافعی را فراهم نمایند.

وکیل سرمایه گذاری در تهران | وکیل دعاوی سرمایه گذاری | بهترین وکیل سرمایه گذاری

وکیل سرمایه گذاری | وکیل حقوقی | وکیل پایه یک دادگستری

خدمات ارائه شده توسط وکیل سرمایه گذاری در تهران:

  1. حل مشکلات حقوقی سرمایه گذاران خارجی و داخلی
  2. ارائه مشاوره حقوقی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی
  3. مشاوره حقوقی و وکالت در پرونده های سرمایه گذاری داخلی و بین المللی
  4. نظارت و تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری داخلی و بین المللی
  5. داوری در قراردادهای سرمایه گذاری داخلی و بین المللی
  6. تسهیل کارها و انجام تمام امور مربوط به سرمایه گذاری

انواع سرمایه گذاری که می توان توسط مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی صورت بگیرد؟

مشاوره حقوقی در انواع سرمایه گذاری به صورت نگارشی و انواع قراردادهای شرکت ها را می توان به صورت تلفنی انجام داد. عدل آفرینان آرمان به صورت 24 ساعته برای انواع سرمایه گذاری مشاوره می دهد.

برای دریافت مشاوره حقوقی در زمینه سرمایه گذاری می توانیدیا وکلای متخصص ما در موسسه حقوقی عدل افرینان ارمان در تماس باشید تا بال توجه به مشکل حقوقی تانف شما را راهنمایی کنند تا بتوانید بهترین وکیل در زمینه مشکل خود را انتخاب کنید. 

زمانی که شما برای عقد قرارداد از یک وکیل سرمایه گذاری کمک می گیرید زیرا از ابتدای امر عقد قرارداد در جریان پیشرفت کارها به صورت دقیق بوده است و در نتیجه می تواند به راحتی مشکلات به وحود آمده در مسیر قرارداد و کارهای انجام شده را شناسایی کرده و نسبت به حل آنها در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه اقدام کنند.

وکیل سرمایه گذاری در تهران | وکیل دعاوی سرمایه گذاری | بهترین وکیل سرمایه گذاری

وکیل سرمایه گذاری در تهران

سرمایه گذاری بر اساس موضوع به چند دسته تقسیم می شود؟

سرمایه گذاری بر حسب موضوع به دو دسته سرمایه گذاری واقعی و سرمایه گذاری مالی تقسیم می شود . سرمایه گذاری واقعی نوعی سرمایه گذاری است که فرد با فدا کردن ارزشی در زمان حاضر ، نوعی دارایی واقعی بدست می آورد. در واقع موضوع سرمایه گذاری ، دارایی واقعی است. خرید ملک یا آپارتمان ، نمونه ای از این سرمایه گذاری است . در سرمایه گذاری مالی ، فرد در ازای فدا کردن ارزش حاضر ، نوعی دارایی مالی که نتیجه آن معمولاً جریانی از وجوه نقد است بدست می آورد . سرمایه گذاری در اوراق بهادار مثل سهام عادی یا اوراق مشارکت ، که فرد در ازای پرداخت پول ، محق به دریافت جریانی از وجوه نقد به شکل سود می شود ، سرمایه گذاری مالی محسوب می شود.

سرمایه گذاری خارجی

سرمایه یکی از مهم ترین عوامل تولید و رشد اقتصادی می باشد و به همین دلیل بسیاری از کشورها به دنبال افزایش سرمایه داخلی هستند و از آنجا که بیشتر کشورهای درحال توسعه با کمبود سرمایه مواجه هستند جذب سرمایه خارجی را به عنوان یکی از مهم ترین اهداف خود انتخاب کرده و در راستای تحقق ان جهت رسید به رشد اقتصادی برنامه ریزی و تلاش می کنند.

برای جذب سرمایه خارجی، اقتصاد و شرایط سیاسی و  امنیت داخلی هر کشوری از ارزش بیشتری نسبت به قوانین مصو به ی داخلی ان کشور برخوردار است و جهت تحقق این مهم باید قوانین گمرکی، پولی و ارزی، مالیاتی، بورس و روابط بین‌المللی در راستای افزایش اعتماد و نهایتاً جذب سرمایه خارجی اصلاح و مساعد گردند. در مورد کشورمان ایران عمده ترین راه تامین ارز ، صادرات نفت می باشد و امید است با سرمایه گذاری خارجی و به کمک بخش خصوصی و دولتی به سمت صادرات غیر نفتی تغییر یابد.

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
110
196
306
306
6488
503144

پیش بینی امروز
2424


طراحی و پشتیبانی توسط