وکیل در دعاوی مالیاتی

وکیل در دعاوی مالیاتی

وکیل در دعاوی مالیاتی | وکیل پایه یک | سوالات مالیاتی

 وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی

یکی از خدمات تخصصی که موسسه حقوقی عدل آفرینان ارائه می دهد خدمات مالیاتی است که در اینجا با خدمات این موسسه آشنا خواهید شد و اطلاعاتی از قیبل: معرفی بهترین وکیل مالیاتی در تهران، وظایف وکیل مالیاتی، دوره‌های وکیل مالیاتی، ویژگی های وکیل در امور مالیاتی و... به شما خواهیم داد.

این روزها با افزایش تعداد وکلای پایه یک دادگستری، سوالی که ممکن است برای هرکسی پیش آید این است که آیا برای حل مسائل و مشکلات مالیالتی، باید به یک وکیل پایه یک دادگستری یا یک وکیل دعاوی مالیاتی مراجعه کرد یا خیر؟

نکته ای که نباید فراموش کرد و باید مورد توجه قرار گیرد، این ست که برای پیگیری پرونده های مالیاتی، الزاماً نیازی به مراجعه وکیل پایه یک دادگستری نیست .

اکثر وکلای دادگستری یک یا چند رشته کاری مشخص را انتخاب و در همان شاخه ها به فعالیت می پردازند؛ به این ترتیب کمتر وکیلی پیدا می شود که تخصصاً در رشته کاری ” امور مالیاتی ” فعالیت کند . وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی | وکیل دعاوی مالیاتی در تهران | بهترین وکیل مالیاتی 

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی به چه کسی گفته می شود؟

بر اساس قانون و تعریف مالیات، می توان گفت که مالیات یک پرداختی بلاعوض می باشد که باید پرداخت شود. شخص، موسسه، دارایی و... دارای مالیات هستند. مالیات در دو نوع مستقیم و غیرمستقیم می باشد که هر کدام قوانین مربوط به خود را دارند. 

در واقع می توان گفت وکیلی که به تمام قوانین مالیات مستقیم و غیرمستقیم اشراف دارد و می تواند در این زمینه مشاوره حقوقی ارائه دهد یک وکیل مالیاتی خوب است. 

برای دریافت مشاوره حقوقی در دعاوی مالیاتی می توانید با وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی عدل آفرینان در ارتباط باشید تا تمام سوالات حقوقی شما را پاسخ دهند.

وکلای ما در تمام زمینه های حقوقی تخصص دارند و به شما کمک می کنند تا بهترین وکیل را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. 

 

وکیل دعاوی مالیاتی در تهران

 مالیات چیست؟

مالیات مبلغی است که سازمان امور مالیاتی دولت از افراد در شرکت ها و موسسات به منظور بهره برداری از منابع و امکانات کشور دریافت می کند. زیرا این امکانات و ابزارها را دولت در خدمت مشاغل و مردم قرار می دهد برای جایگزینی آن دریافت مبلغ مالیات نیاز است. مالیات به دو دسته مالیات مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شود.

ویژگی های بارز یک وکیل حرفه ای در امور مالیاتی

  • به آداب و فنون مذاکره بسیار مسلط باشد
  • به تمامی تبصره ها و بخش نامه های قوانین مالیاتی مسلط باشد
  • از قوانین در انواع پرونده ها به درستی استفاده کند

 شماره تماس بهترین وکیل مالیاتی در تهران:

  02126702518 - 02144850335سوالات مالیاتی متداول:

چگونه می توان به مالیات اشخاص حقوقی رسیدگی کرد؟

به دو صورت می توان به مالیات اشخاص حقوقی رسیدگی کرد: رسیدگی از طریق دفاتر و رسیدگی از طریق علی الراس

که اگر از طریق دفاتر رسیدگی انجام شود که اشخاص حقوقی بایستی در موعد مقرر با عرضه اظهار نامه به سود یا زیان مالیات رسیدگی کنند، ولی در صورتی که اشخاص اظهار نامه ای ارائه نکرده باشند رسیدگی به مالیات از طریق علی الراس صورت می گیرد.

 

 

وکیل دعاوی مالیاتی در عدل آفرینان آرمان

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
196
243
723
723
7403
356346

پیش بینی امروز
216


طراحی و پشتیبانی توسط