وکیل در دعاوی مالیاتی

وکیل در دعاوی مالیاتی

وکیل در دعاوی مالیاتی | وکیل پایه یک | سوالات مالیاتی

 وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی

یکی از خدمات تخصصی که موسسه حقوقی عدل آفرینان ارائه می دهد خدمات مالیاتی است که در اینجا با خدمات این موسسه آشنا خواهید شد و اطلاعاتی از قیبل: معرفی بهترین وکیل مالیاتی در تهران، وظایف وکیل مالیاتی، دوره‌های وکیل مالیاتی، ویژگی های وکیل در امور مالیاتی و... به شما خواهیم داد.

این روزها با افزایش تعداد وکلای پایه یک دادگستری، سوالی که ممکن است برای هرکسی پیش آید این است که آیا برای حل مسائل و مشکلات مالیالتی، باید به یک وکیل پایه یک دادگستری یا یک وکیل دعاوی مالیاتی مراجعه کرد یا خیر؟

نکته ای که نباید فراموش کرد و باید مورد توجه قرار گیرد، این ست که برای پیگیری پرونده های مالیاتی، الزاماً نیازی به مراجعه وکیل پایه یک دادگستری نیست .

اکثر وکلای دادگستری یک یا چند رشته کاری مشخص را انتخاب و در همان شاخه ها به فعالیت می پردازند؛ به این ترتیب کمتر وکیلی پیدا می شود که تخصصاً در رشته کاری ” امور مالیاتی ” فعالیت کند . وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی | وکیل دعاوی مالیاتی در تهران | بهترین وکیل مالیاتی 

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی به چه کسی گفته می شود؟

بر اساس قانون و تعریف مالیات، می توان گفت که مالیات یک پرداختی بلاعوض می باشد که باید پرداخت شود. شخص، موسسه، دارایی و... دارای مالیات هستند. مالیات در دو نوع مستقیم و غیرمستقیم می باشد که هر کدام قوانین مربوط به خود را دارند. 

در واقع می توان گفت وکیلی که به تمام قوانین مالیات مستقیم و غیرمستقیم اشراف دارد و می تواند در این زمینه مشاوره حقوقی ارائه دهد یک وکیل مالیاتی خوب است. 

برای دریافت مشاوره حقوقی در دعاوی مالیاتی می توانید با وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی عدل آفرینان در ارتباط باشید تا تمام سوالات حقوقی شما را پاسخ دهند.

وکلای ما در تمام زمینه های حقوقی تخصص دارند و به شما کمک می کنند تا بهترین وکیل را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. 

 وکیل مالیاتی در تهران | بهترین وکیل مالیاتی | وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی در تهران

 مالیات چیست؟

مالیات مبلغی است که سازمان امور مالیاتی دولت از افراد در شرکت ها و موسسات به منظور بهره برداری از منابع و امکانات کشور دریافت می کند. زیرا این امکانات و ابزارها را دولت در خدمت مشاغل و مردم قرار می دهد برای جایگزینی آن دریافت مبلغ مالیات نیاز است. مالیات به دو دسته مالیات مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شود.

اظهارنامه مالیاتی چیست؟

اظهارنامه مالیاتی دستور کارنامه مالی یک شرکت  و یا اشخاصی را دارد  که فعالیت اقتصادی می نمایند . اشخاص مزبور جهت محاسبه کار مالیاتی بایستی به سازمان کار مالیاتی اظهار نامه مالیاتی تقدیم نمایند.

روش محاسبه مالیات

محاسبه مالیات به دو فرم امکان پذیر است:

 • خود اظهاری
 • علی الراس

ویژگی های بارز یک وکیل حرفه ای در امور مالیاتی

 • به آداب و فنون مذاکره بسیار مسلط باشد
 • به تمامی تبصره ها و بخش نامه های قوانین مالیاتی مسلط باشد
 • از قوانین در انواع پرونده ها به درستی استفاده کند

وکیل مالیاتی در تهران | بهترین وکیل مالیاتی | وکیل دعاوی مالیاتی در تهران

 شماره تماس بهترین وکیل مالیاتی در تهران:

  02126702518 - 02144850335

بعضی از جرائم مالی هستند که باعث مجازات می شود؟

در جرائم مالی مالی مث چک و خیانت در امانت، موقعی که رای محکومیت مجرم باعث اجرای حکم می شود شاکی به حقوق مالی از دست رفته خود نایل نمی شود و نتیجه دعاوی کیفری چک و خیانت در امانت فقط مجازات است و شاکی که ضرر کرده است برای دستیابی به مال از دست رفته‌اش باید علاوه بر دعاوی کیفری مبادرت به اقامه دعاوی حقوقی (مطالبه حق مالی از دست رفته اش) بنماید.

بهترین وکیل مالیاتی کیست؟

 وکیل مالیات و دارایی توضیح می دهد، علاوه بر ویژگی های گفته شده در بالا بهترین وکیل مالیاتی کسی است که از ارتباط خوبی با ادارات دولتی و دارایی برخوردار باشد و احتمال موفقیت در مشاوره مالیاتی توسط وکیل به صورت واقع بینانه باید اعلام شود و چنانچه پرونده از لحاظ قانونی وجاهتی نداشته باشد وکیل موظف است با صرف کم ترین هزینه پرونده را برای مودی به پیروزی برساند.

خدمات وکیل مالیاتی در مورد پشتیبانی و حمایت از امور مالیاتی شرکت

وکیل مالیاتی در ابتدا به صاحبان کسب و کار و شرکت‌ها، اطلاعات مورد نیاز را در قالب مشاوره به آن‌ها ارائه می دهد و آنها را از قوانین مالیاتی آگاه می کند. بعد از این مرحله، مشاور مالیاتی به همراه کارمندان بخش مالی و حسابرسی شرکت، به سراغ تنظیم، تحلیل و بررسی صورت‌ها و پرونده‌های مالی شرکت می‌روند. تنظیم صورت‌ها و مدارک مالی شرکت در توسط مشاور مالیاتی به صورت کاملاً شفاف و دقیق انجام می‌گیرد. چرا که اگر این فرآیند به درستی انجام نشود، شرکت باید بیشتر از مبلغ تعیین شده، مالیات بپردازد.

یکی از ویژگی های وکیل دعاوی مالیاتی نظارت دقیق بر تمامی قراردادهای شرکت و بررسی چگونگی مبالغ پرداختی و دریافتی شرکت است. همچنین مشاور مالیاتی راهکارهایی را به شما معرفی می‌کند که با استفاده از آن‌ها، می‌توانید از معافیت مالیاتی بهره‌مند شوید.

وکیل مالیاتی در تهران | بهترین وکیل مالیاتی | وکیل در دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی در تهران

انواع مالیات بر یک ملک چگونه است؟

 • مالیات بر اجاره
 • نقل و انتقال ( خرید و فروش )
 • مالیات از ساخت و ساز
 • مالیات از خانه های خالی
 • بهترین وکیل مالیاتی در تهران

بهترین وکیل مالیاتی در تهران معمولا جمله ای است که توسط ساکنین کسب و کار در تهران جست و جو می گردد و اکثر مدیران و یا گاهی اوقات افرادی که با مشکلات مالیاتی و یا جریمه های سنگین مالیاتی رو به رو می شوند به دنبال بهترین وکیل مالیاتی در تهران می گردند تا با سپردن پرونده به وی با خیال آسوده به فعالیت خود ادامه دهند.

 اما لازم به ذکر است که برای اینکه عنوان بهترین وکیل مالیاتی در تهران به فردی اعطا گردد لازم است که در وهله اول وجدان کاری وکیل مورد نظر مشخص شود و سپس معلومات حقوقی و تجربه کاری می تواند وکیل باید لحاظ گردد، همچنین منضبط بودن، دقیق و دارای قدرت تحلیل بالا بودن نیز از جمله ویژگی هایی هستند که می توانند وکیل مالیاتی را به بهترین وکیل مالیاتی در تهران تبدیل نمایند.سوالات مالیاتی متداول:

 • چگونه می توان به مالیات اشخاص حقوقی رسیدگی کرد؟

به دو صورت می توان به مالیات اشخاص حقوقی رسیدگی کرد: رسیدگی از طریق دفاتر و رسیدگی از طریق علی الراس

که اگر از طریق دفاتر رسیدگی انجام شود که اشخاص حقوقی بایستی در موعد مقرر با عرضه اظهار نامه به سود یا زیان مالیات رسیدگی کنند، ولی در صورتی که اشخاص اظهار نامه ای ارائه نکرده باشند رسیدگی به مالیات از طریق علی الراس صورت می گیرد.

 

 

وکیل دعاوی مالیاتی در عدل آفرینان آرمان

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

 • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
48
196
244
244
6488
503082

پیش بینی امروز
240


طراحی و پشتیبانی توسط