وکیل اعاده دادرسی

وکیل اعاده دادرسی

وکیل متخصص اعاده دادرسی | بهترین وکیل اعاده دادرسی

وکیل اعاده دادرسی

وکیل تهران | وکیل اعاده دادرسی 

چگونه کار خود خود را به یک وکیل اعاده دادرسی بسپاریم؟

بهترین وکیل اعاده دادرسی کسی است که برای اعاده دادرسی مدنی و شرایط قانونی شکایت تجربه لازم را در دادگاه قضایی دارد. برای انتخاب وکیل اعاده دادرسی شرایط زیر لازم است:

هزینه مشاوره اولیه با وکیل اعاده دادرسی

دریافت چند متن پیشنهاد ی از یک وکیل اعاده دادرسی

دریافت رزومه چند وکیل و قیمت پیشنهادی

امتیاز کاربران دیگر به وکلا

در چه مواردی می توان درخواست اعاده دادرسی را طرح کرد؟

همانطور که می دانید اعاده دادرسی تنها پس از صدور حکم دادگاه امکان پذیر است. برای اعاده دادرسی یک سری شرایط وجود دارد که در زمان ارائه مدارک باید دلیل آن را مطرح کرد و دادگاه با بررسی مجدد در زمان حکم به همان جنبه توجه خواهد کرد و به جنبه های دیگر توجهی نخواهد کرد.

وکیل اعاده دادرسی در تهران | بهترین وکیل اعاده دادرسی | وکیل اعاده دادرسی

وکیل اعاده دادرسی در تهران

وکیل اعاده دادرسی در محاکم قضایی:

رسیدگی به پرونده های حقوقی در مراجع مختلف، می تواند به دلایل زیادی بعد از صدور حکم دوباره به جریان بیفتد. در بسیاری از شرایط قانون این اجازه را به طرفین پرونده می دهد که یکی از رایج ترین قسمت های آن در پرونده های حقوقی و کیفری، اعاده دادرسی می باشد که این روش یک استثناء در دادرسی می باشد که باید نسبت به شرایط آن اطلاع کافی داشته باشیم. وکیل اعاده دادرسی در محاکم قضایی به شما کمک می کند که بر اساس قانون بتوانید از این روش استفاده کنید. 

آیا از حکم دادگاه تجدید نظر می توان تقاضای اعاده دادرسی کرد؟

درصورتی که حکم قطعی صادر شود می توان درخواست اعاده دادرسی کرد. خود دادگاه صلاحیت رسیدگی به درخواست مورد نظر را دارد.

 مهمترین ویژگی های وکیل اعاده دادرسی

مهمترین ویژگی وکیل اعاده دادرسی این است که اساسا به آیین دادرسی آشنایی کامل داشته باشد. به این معنی که باید بداند بر اساس قانون یک دعوی یا پرونده حقوقی چه مسیری را باید طی کند. در واقع وکیل اعاده دادرسی باید جلوتر از همه چیز با نحوه برگزاری دادگاه، آماده شدن شاهد، نحوه جمع آوری مدارک، ارائه آن به دادگاه، تناسب حکم و جرم و ... آشنایی کامل داشته باشد. زیرا اعاده دادرسی به این گونه موارد مرتبط است. به عبارت ساده تر اعاده دادرسی زمانی مورد قبول واقع می شود که در یکی از موارد گفته شده خلاف یا کوتاهی صورت گرفته باشد. در این صورت دادگاه با برگزاری مجدد دادگاه موافقت خواهد کرد.

وکیل برای اعاده دادرسی | وکیل اعاده دادرسی در تهران | وکیل اعاده دادرسی

 وکیل اعاده دادرسی

انوع اعاده دادرسی

اعاده دادرسی بر دو نوع اصلی و طاری دسته بندی شده است:

الف) اعاده دادرسی اصلی:

به این صورت است که پرونده ای فرآیند دادرسی خود را به طور کامل طی کرده و در نهایت رای قطعی در رابزه با آن صادر شده است. پس از قطعیت یافتن حکم صادره، محکوم علیه پرونده براساس یکی سری دلایل و جهات، درخواست اعاده ی دادرسی خود را به مرجع صالح ارائه خواهد نمود. به عبارت بهتر درخواست کننده به صورت مستقل و بدون اینکه دعوایی در حال رسیدگی باشد، درخواست اعاده دادرسی خود را مطرح می کند.

ب) اعاده ی دادرسی طاری:

این درخواست در جریان رسیدگی به پرونده دیگری مطرح می گردد؛ بدین شکل که در دعوایی خواهان برای اثبات ادعای خود بر علیه خوانده به حکمی استناد می کند که سابقا از دادگاه دیگری صادر شده است، در اینجا خوانده که بر اثر صدور آن حکم متضرر شده است می تواند درخواست اعاده ی دادرسی برای پرونده ی سابق را طرح نماید. به این شکل از درخواست، اعاده دادرسی طاری گفته می شود.

 

برای دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل اعاده دادرسی می توانید با شماره 26702519-021 تماس بگیرید.

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
27
196
223
223
6488
503061

پیش بینی امروز
216


طراحی و پشتیبانی توسط