وکیل کیست و چگونه باید یک وکیل خوب را پیدا کنیم؟

وکیل کسی است که به موجب عقد قرارداد وکالت از جانب شخص دیگر به منظور انجام کاری، مامور می شود. در واقع می توان گفت که وکیل به عنوان یک نماینده برای انجام کاری شناخته می شود. شخصی که وکیل را انتخاب می کند می تواند یک شخص حقیقی یا حقوقی باشد.

در دوران صفویه به نایب السلطنه نیز وکیل می گفتند و عنوان وکیل الرعایا نیز از همین جا گرفته شده است. در برخی موارد و در پرونده های حساس می توان به منظور اطمینان شخص، برای وکیل حد و مرزی را مشخص کرد که در چه زمینه ای می تواند از طرف او وکالت داشته باشد و در چه زمینه ای نیز خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد. 

وکیل

وکیل تصادفات رانندگی:

بر اساس امار و گزارشاتی که روزانه از اخبار و رسانه های دریافت می کنیم یکی از عوامل اصلی فوت و صدمات غیرعمدی بدنی در کشور، تصادفات رانندگی می باشد. مرگ و صدمات ناشی از یک تصادف رانندگی، به صورت غیرعمد تصور می شود. به عنوان مثال می توان گفت که اگر تصادف منجر به مرگ شخص شود علاوه بر دیه متوفی که شرکت بیمه آن را پرداخت می کند از جهت جنبه عمومی، شخص مقصر به حداقل 6 ماه حبس محکوم خواهد شد. در این گونه مواقع داشتن یک وکیل تصادفات رانندگی و یا حداقل یه مشاور حقوقی مجرب بسیار به شما کمک خواهد کرد. 

وکیل سرقت:

سرقت به معنی ربون مال منقول متعلق به شخص حقیقی یا حقوقی است. جرم سرقت از جمله جرایم غیرقابل برگشت می باشد که به موجب اهمیت اموال مردم بسیار مهم می باشد. سرقت انواع مختلفی دارد که عبارتند از: سرقت مسلحانهف سرقت اینترنتیف سرقت در روز، سرقت در شب، سرقت حدی، سرقت مشدد و سرقت تعزیری که هرکدام بر اساس شرایط وقوع ان جرم، تعاریف و مجازات های مختلفی دارد.

 

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر گروه وکلای عدل آفرینان آرمان توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

Warning: Division by zero in /home/adlafar4/domains/adlafarinanarman.com/public_html/modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
70
196
266
266
6488
503104

پیش بینی امروز
INF


طراحی و پشتیبانی توسط