وکلای برتر تهران

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران

 

این روزها بیشتر مردم دوست دارند پرونده های خود را به یک وکیل خوب در تهران بسپارند. شرایط وکلا بسیار شبیه به شرایط پزشکان است و همانطور که در شرایط سخت و بیماری های سخت انسان نمی تواند به هر پزشکی اعتماد کند در انتخاب بهترین وکیل تهران نیز باید دقت زیادی شود. بعضی اوقات دیده شده است که افراد با سوء استفاده از ای ناآگاهی مردم، خود را به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری یا بهترین وکیل تهران معرفی می کنند و مبالغ زیادی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت می کنند در حالی که هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ندارند و با وعده های الکی و بی اساس اقدام به اخاذی کرده اند. 

در انتخاب بهترین وکیل تهران بهتر است دقت کافی داشته باشید زیرا انتخاب یک وکیل متخصص و حرفه ای در یک پرونده حقوقی بسیار موثر خواهد بود و می تواند نقش زیادی در کارهای مربوط به وکالت داشته باشد. موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان یکی از بهترین موسسات در تهران است که می تواند متناسب با پرونده شما، بهترین وکیل را به شما معرفی کند. اگر شما در انتخاب یک وکیل حقوقی در تهران دچار سردرگمی شده اید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حقوقی بهترین وکلای این موسسه بهره مند شوید. 

ویژگی بهترین وکلای تهران:

با وجود اینکه که بسیاری از نویسندگان تمام وظایف حرفه ای را تحت عنوان اخلاق حرفه ای آورده اند اما در اینجا سعی کرده ایم به دلیل اهمیت موضوع، حساسیت شغل وکالت، وظایف وکیل را در یک تقسم بندی به سه بخش تقسیم کرد:

  • تعهدات و وظایف قراردادی
  • وظایف و الزامات قانونی
  • وظایف و تعهدات اخلاقی 

وکیل در تهران

بهترین وکیل خانم در تهران:

اگر به عنوان موکل قصد دارید تا در محاکم قضایی و دادسراها و شورای حل اختلاف و... از یک وکیل خانم کمک بگیرید می توانید مطمئن باشید که بهترین موسسه حقوقی در تهران را مشخص کرده اید. زیرا این موسسه حقوقی با داشتن بهترین وکلای تهران و بهترین وکیل خانم در تهران می تواند بهترین مشاوره ها را در موضوعات و سطوح مختلف ارائه دهد.

اگر مشکل حقوقی در رابطه با خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، ملک و املاک، کارفرمایی یا کارگری، ک و سفته و .. دارید می توانید با شماره های تماس در سایت تماس بگیرید و در سراسر تهران از خدمات حقوقی این موسسه استفاده کنید و همچنین از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی با بهترین وکلای تهران استفاده کنید. 

دفتر وکالت در تهران:

دفتر وکالت در تهران همیشه آماده ارائه خدمات توسط وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا می باشد و می توانید با ثبت درخواست مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران راه ارتباطی را مشخص کنید. موفقیت در پرونده های حقوقی شما و دریافت نتیجه موردنظر دقیقا مشروط بر این است که چه راهکاری برای پیگیری آن پیدا می کنید. انتخاب بهترین دفتر وکالت در تهران که از وکلای حقوقی و مشاورین حقوقی با تجربه بهره گرفته است بهترین می باشد.  

 

وکلای دفتر وکلای حامیان عدالت:

 

1- سیده رقیه هاشمی

سیده رقیه هاشمی

سیده رقیه هاشمی

وکیل پایه یک دادگستری

سیده رقیه هاشمی، وکیل پایه یک دادگستری مرکز( تهران)، کارشناس ارشد حقوق خصوصی

شماره تماس:  ۰۲۱۴۴۸۵۰۳۳۵ _۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۰

 

2- مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

وکیل پایه یک دادگستری

عضو کانون وکلای دادگستری، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، رتبه ۳ کارشناسی ارشد. وکیل و مشاور حقوقی در پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و چاپ و کشت و صنعت و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و... . انجام بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری در مراجع قضایی و اداری و ...

 شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۳۳۵۹۱ _۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۱

 

 3- دکتر حامد نجفی

دکتر حامد نجفی

دکتر حامد نجفی

استاد دانشگاه علامه طباطبایی

دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس. وکیل پایه یک دادگستری (بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت). دارای تأیدیه پژوهشی از سوی پروفسور مارک لملی، استاد بزرگ حقوق آمریکا در دانشگاه استنفورد. پژوهشگر موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران. پژوهشگر بین‌المللی حوزه حقوق مالکیت فکری. دارای تأییدیه پژوهشی از سوی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتون آمریکا. دارای مقاله تأیید‌شده در مجله با نمایه معتبر بین‌المللی اسکوپوس در مجله حقوق مالکیت فکری هند. انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه از سوی وزارت ارشاد اسلامی. مدیر اجرایی فصلنامه پژوهش تطبیقی حقوق اسلام و غرب- دانشگاه قم.

 

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۸۵۰۳۳۵ - ۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۰

 

4- شیما یعقوبی

شیما یعقوبی

شیما یعقوبی

کارشناس و مشاور حقوقی

مدیر دفتر گروه وکلای حامیان عدالت. مشاوره در کلیه پرونده های خانواده ،کیفری و حقوقی
 

شماره تماس: ۰۹۳۸۴۰۲۴۵۲۷  ۰۲۱۴۴۸۵۰۳۳۵

 


 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
48
196
769
769
7403
356392

پیش بینی امروز
264


طراحی و پشتیبانی توسط